Викупимо покровських тварин та забезпечимо нормальне життя у реабілітаційних центрах!

Викупимо та перевеземо тварин в реабілітаційні центри!

Добра новина! Прийнята нова Постанова Кабміну про передачу конфіскованих тварин. Наших ведмедів будуть безкоштовно передавати фондам для постійного утриманн. Дякуємо всім, хто долучився!

Ваші пожертви підуть на перевезення ведмедів до центрів  та побудову воьлєрів .

 

Друзі! Міністерство юстиції України прийняло рішення виставити покровських тварин - 6 ведмедів   та 3 левів  на аукціон. Це норма законодавства, тому що при конфіскації майна закон вимагає продавати його (тварини це майно) через аукціони. Ми плануємо брати участь в аукціоні аби викупити цих тварин і передати в ті реабілітаційні центри та притулки, з якими ми домовились. Левів планується відправити за допомогою міжнародних організацій до ЮАР.

ДОЛУЧАЄМО СПОНСОРІВ ДО СПІВПРАЦІ!

ЯКЩО СПОНСОР ХОЧЕ ВИКУПИТИ ТВАРИНУ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ЇЇ ДО РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ, ПРОСИМО ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ.

Стартова ціна на аукціоні за 1 тварину орієнтовно складатиме 3000 грн.

Всі, хто виявить бажання нас підтримати у цьому процесі і недопустити викупу тварин черговими "падалками" (колишній власник покровських тварин), просимо перераховувати кошти на картку керівника "Українського об'єднання захисників тварин" Марія Трунова, картка якої прив'язана до рахунку організаціє і є ключом до рахунку. - Приватбанк №5169 3305 1628 7452 або внести гроші через сайт.

0 ₴
30000 ₴

Збір коштів завершено