Створення банку крові для безпритульних та домашніх тварин Львова

Створення єдиного у Львові банку крові для порятунку безпритульних та домашніх тварин. Для цього проекту потрібно 250 тис. грн, тому ми продовжимо серію благодійних заходів, аби досягнути цієї мети.

За перші зібрані гроші на благодійній вечірці HELP’n’DANCE ми закупили мікроскоп, холодильник. Проте долучитися до створення банку крові може кожен.

В Україні банки крові для тварин мають лише кілька великих міст, серед яких Київ та Одеса, натомість у Львові, як і більшості міст нашої країни, досі такого банку немає. Створення такої можливості на базі ЛКП «Лев» дасть можливість Львову надавати ще більше потрібної ветеринарної допомоги тваринам, які цього потребують. Йдеться і про безпритульних, і про господарських собак нашого міста.

Світова практика передбачає створення таких банків крові, які наповнюються від собак-донорів. Ці собаки повинні відповідають певним критеріям, а їхні господарі – виявили бажання, аби їхній улюбленець став донором для порятунку інших тварин. Йдеться про собак, що не мають хронічних захворювань та пройшли всю необхідну вакцинацію. Також це будуть тільки собаки великих розмірів – 23 кілограми і більше.

«Вартість обладнання, необхідного для облаштування банку крові, – 250 тис. грн. Кров буде забиратися у тварин у спеціальні контейнери із наповнювачами, що забезпечують можливість подальшої роботи з кров’ю. Потім кров буде потрапляти у спеціальну центрифугу, де розділятиметься на плазму крові та еритроцитарну масу.

Заплановано, що еритроцитарна маса зберігатиметься у спеціальних умовах 21-35 днів, а плазма крові – до 1 року. Використовуватимуть ці препарати крові для порятунку та лікування тварин, які потраплятимуть в ЛКП «Лев» у важких станах, зумовлених ДТП, інвазійними захворюваннями, після гострих крововтрат, із симптомами анемії. Станом на сьогодні щомісяця в клініці ЛКП «Лев» такого вливання потребують 3-5 пацієнтів.

Проте можливість використовувати банк крові розширює наші можливості у лікуванні значно більшого кола пацієнтів. Адже застосування таких препаратів дасть змогу підсилювати лікування інших недугів. А отже число тварин, ким ми зможемо надавати допомогу, значно зросте».

Дякуємо за кожну вашу допомогу!

0 ₴
150000 ₴

Збір коштів завершено