Собаки та кішки Білої Церкви чекають на Вашу допомогу!

Проект допомоги на закупку обладнання для лікування тварин.

Громадська організація «Білоцерківське Товариство захисту тварин» (голова організації Бут Юрій Олександрович) збирає кошти на програму стерилізації кицьок у м. Біла Церква. На даний час в цьому місті склалася критична ситуація із популяризацією безпритульних котів. Як показали останні результати підрахунку безпритульних собак у місті, їх популяція значно скоротилася завдяки відповідної багаторічної програмі стерилізації.  Проте всім, хто проводив такий підрахунок, кидалося в очі значне збільшення кількості безпритульних котів порівняно з іншими роками. На звернення організації до міської влади розпочати програму стерилізації безпритульних котів ми отримали відмову. 

Тоді ми звернулися за допомогою до приватних ветеринарних клінік. На наше звернення відкликнулася Приватна ветеринарна клініка «Прайд», яка зголосилася на безоплатній основі розпочали лікування та стерилізацію кицьок, якими опікуються наші волонтери, а також безкоштовно лікувати безпритульних собак. Але задля встановлення тварині вірного діагнозу, належного її лікування, в тому числі стерилізації, даній клініці вкрай необхідний спеціальний апарат УЗД, вартість якого складає до 70 тис. грн. Завдяки цьому приладу перед проведенням оперативного втручання, під час повного клінічного огляду шляхом ультразвукового дослідження, щоб  запобігти негативному впливу наркозу на організм тварини, буде проводитися огляд внутрішніх органів на наявність можливих відхилень від норми, а також стану вагітності тварин.

Ми розуміємо, що в цей скрутний час нелегко всім, але нам тяжко бачити як коти масово страждають від голоду, спраги, холоду, спеки, хвороб та насильства.  Тому дуже просимо кожного приєднатися до збору коштів на зазначений апарат.

Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку.

З повагою,

голова організації                                               Ю. О. Бут

30 ₴
70000 ₴

Збір коштів завершено

  • Юрий
    10 UAH
  • Марія
    20 UAH