. Допомога тваринам в критичній ситуації під час війни! Банки працюють в звичайному режимі.

фінансова допомога на тварин

наш картковий рахунок  5169 3305 1628 7452 Приват Банк

або через сайт  LygPay

Ви можете висилати пожертви з коментарем: благодійна допомога.

Тоді ми зможемо допомагати і іншим притулкам, які дуже потребують тепер допомоги!

"Сумське товариство захисту тварин", це їх собака на фото після осколочних поранень. Йдуть бої. Після операції загинула. В призначенні платежу вказати "для Сумського товариста захисту тварин". На утриманні притулку 400 собак.

Гостомельський притулок  (Києв) для тварин, керівник президент АЗОУ Серпінська Ася Вільгельмівна. Притулок оточений  , ведуться поруч бої, немає світла, води , корму мало. Під'їхати поки що неможливо. Тисяча собак та лев. Притулок потребує допомоги. У призначенні платежу вказуватиме: на Гостомельський притулок.

"Притулок для диких тварин" під Києвом. Керівник Наталія Попова. 7 тигрів, 6 левів, купа дрібних тварин. Тільки м'яса щодня  потребує 60 кг.  Потребує фінансової допомоги. Після обстрілу намагатимемося вивезти за кордон. У призначенні платежу вказувати: для "Притулку для диких тварин"

Притулок для ведмедів "Біла Скеля", Київ, керівник Шквиря Марина,  знаходиться на території, де ведуться обстріли. Потребує фінансування своїх потреб. Містяться 7 ведмедів. У призначенні платежу вказувати: На притулок "Біла Скеля"  .

Притулок "Сіріус" м.Київ, керівник Мезінова Олександра, у притулку 2500 собак та котів. Катастрофічно потребує фінансування. У призначенні платежу вказувати: "Для притулку "Сіріус"

 

0 ₴
100 ₴

Збір коштів завершено