Новини від ГО "Міжнародні системи реєстрації" 16.10.2019   1435

Друзі, я так пишаюся своєю командою.

Ви тільки уявіить, ми приймаємо участь у двадцять першій щорічній Міжнародній конференції з питань добробуту тварин (ICAWC), яка проходить на Мальті в місті Валетта. Організатором конференції є англійський фонд Dogs Trust Worldwide.

ICAWC є провідною подібною конференцією, яка об'єднує експертів з усього світу для обговорення добробуту тварин-компаньйонів, та слугує місцем, де сотні делегатів можуть обмінюватися знаннями, отримувати підтримку та надихатися успішними результатами проектів колег зі всього світу.

Минулого року на цій конференції і ми презентували результати проекту "Львів 5000", в рамках якого у 2017-18 роках були безкоштовно прочіповані 5000 власницьких собак зі Львова. І сьогодні ми маємо чудову новину: ми підписали новий меморандум про продовження пільгового чіпування у Львові! Більше деталей напишемо трохи згодом. А поки хочемо привітати львівських власників тварин, команди ЛКП "Лев" та Animal-id.net UA з цією чудовою новиною! І висловити подяку фонду DogsTrustWorldwide за надання гранту на реалізацію цього проекту!
#icawc19 #animalidзатварін