Новини наших колег з Житомира! 20.11.2019   1430

Громадська організація «Кіт Пес Єнот Корова» заснована рік тому — 1 листопада 2018 року.

Кожен має займатися тим, що у нього виходить найкраще.
Можна сказати, що наша ГО на 90% складається з медійників, тому своїй діяльності ми робимо акцент саме на висвітленні проблем тварин, але паралельно займаємося адопцією та активно беремо участь у місцевих та всеукраїнських зоозахисних акціях.

За цей рік нам вдалося прилаштувати близько півсотні котів, врятованих з вулиці. Наші підопічні роз‘їхалися по всій Житомирській області, а один навіть опинився у Пирятині й тепер живе в родині відомої української телеведучої Ольги Герасим‘юк.

ГО «Кіт Пес Єнот Корова» виступили співорганізатором таких акцій:

* Модний хвіст 2018
* Перша виставка безпородних собак «Мокрий ніс»
* Перший забіг з собаками «Біжу з другом» тощо.
Наші волонтери брали участь у Другому підрахунку безпритульних тварин, який відбувся у Житомирі влітку 2019 року.

Також спільно з КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради та іншими громадськими організаціями працюємо над вдосконаленням міської цільової програми з регулювання чисельності безпритульних тварин та іншими законодавчими ініціативами, які забезпечують комфортне співіснування людини і тварини у міському середовищі.

Крім того, у співпраці з комп‘ютерною академією «Шаг» та КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради долучаємося до популяризації першого мобільного додатку «Ri4i», який допоможе слідкувати за здоров‘ям домашніх улюбленців. Зокрема, вже 30 листопада у Житомирі відбудеться фестиваль «Модний хвіст 2019», приурочений до всесвітнього дня домашніх тварин.

Але головне — якщо вам потрібен котик чи собачка у родину, ми вам допоможемо❤️ А ще проконсультуємо)