Animal-id.info приймає участь в міжнародній конференції в Брюсселі. 02.12.2018   1586

Animal-id.info приймає участь в міжнародній конференції “THE ILLEGAL ONLINE PUPPY TRADE: TOWARDS A SAFER EU FOR ANIMALS AND PEOPLE ONLINE?”

На конференції присутні євродепутати, голови та представники ветеринарних асоціацій багатьох країн Європи, керівники найбільших баз даних ідентифікованих тварин, управлінці міжнародних кінологічних спілок, громадські організації та багато інших експертів, що працюють у сфері поводження з тваринами.

Розглядається проблема незаконної торгівлі тваринами в мережі Інтернет: можливі шляхи її вирішення, ключова роль ідентифікації і реєстрації тварин, необхідність об'єднання даних на міжнародному рівні, забезпечення інструментів контролю тварин при перетині кордонів та прийняття законів, які забезпечать виконання цих інструментів у всьому світі.
Розмір проблеми вражає: сотні тисяч нелегально проданих щенят, які потрапляють в Європу в основному з країн східної Європи (в т.ч. Україна); велика частина тварин помирає в дорозі; eBay - основна онлайн площадка на якій продається цуценят на понад 1 млрд євро в рік!!!
Детальніше про статистику ми підготуємо окрему публікацію.

Наша команда презентувала аудиторії об'єднанну міжнародну базу даних тварин що працює на інноваційний технології Blockchain - animal-id.net. Це рішення має потенціал стати саме тим ключовим інструментом, що забезпечить вирішення зазначеної проблеми в світі.

Дякуємо всім за підтримку та рухаємось далі!